Ülke dışına Çıkma Hayali Kuranlara Hitap Eden YubiFest İçin Geri Sayım Başladı

Ülke dışına Çıkma Hayali Kuranlara Hitap Eden YubiFest İçin Geri Sayım Başladı


6 değişik ülke dışı programını tek bir çatı altında toplayacak olmasıyla ‘Türkiye'de ilk’ olma niteliği taşıyan YubiFest, ülke dışına çıkmak isteyen fertleri alanında profesyonel kişiler ile buluşturarak katılımcılara ülke dışı fırsatlar dünyasının kapılarını açmayı vadediyor.
Fertlerin beynelmilel gönüllülük faaliyetlerinde, farkındalık çalışmalarında bulunabilmesini ve şahsi gelişimlerine katkı sağlamalarını da amaçlayan etkinlik, tahmini olarak 500-600 genç katılımcıya hane sahipliği yapacak. 
16-17 Ocak tarihlerinde, toplamda 16 saatlik bir program dahilinde gerçekleştirilecek olan YubiFest, devam eden pandemi hasebiyle bu sene çevrimiçi olarak gerçekleştirilecek. Etkinlik ile ilgili daha fazla bilgi almak veyahut bilet edinmek isterseniz yubifest.com internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

ÖNE ÇIKANLAR

6 farklı ülke dışı programını tek bir çatı altında toplayacak olmasıyla ‘Türkiye'de ilk’ olma niteliği taşıyan YubiFest, ülke dışına çıkmak isteyen fertleri alanında profesyonel kişiler ile buluşturarak katılımcılara ülke dışı fırsatlar dünyasının kapılarını açmayı vadediyor.
Fertlerin uluslararası gönüllülük faaliyetlerinde, farkındalık çalışmalarında bulunabilmesini ve kişisel gelişimlerine katkı sağlamalarını da amaçlayan etkinlik, tahmini olarak 500-600 genç katılımcıya ev sahipliği yapacak. 
16-17 Ocak tarihlerinde, toplamda 16 saatlik bir program dahilinde gerçekleştirilecek olan YubiFest, devam eden pandemi nedeniyle bu yıl çevrimiçi olarak gerçekleştirilecek. Etkinlik hakkında daha fazla bilgi almak ya da bilet edinmek isterseniz yubifest.com internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.


Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş
Rastgele Konuya Git