Xiaomi, Mobil Oyuncuları Sevindirecek Wi-Fi 6 Destekli Yeni Routerını Tanıttı

Xiaomi, Mobil Oyuncuları Sevindirecek Wi-Fi 6 Destekli Yeni Routerını Tanıttı


Xiaomi, bir gün önce anavatanı Çin’de gerçekleştirmiş olduğu tanıtım ile yeni amiral gemisi akıllı telefonu Mi 11’i tüketicilerin beğenisine sunmuştu. Xiaomi, yeni akıllı telefonu ile beraber yeni üst düzey yönlendiricisi olan Xiaomi AX6000 Wi-Fi 6 yönlendiriciyi de de duyurdu.
Son tüketiciye hitap eden bir ürün olarak karşımıza çıkan Xiaomi AX6000 Wi-Fi 6 yönlendirici, sekiz kanala kadar 4x4 160 MHz bant performansında irtibat destekliyor ve 4kQAM gibi kimi Qualcomm’a has özelliklere de sahip. 

Xiaomi AX6000 Wi-Fi 6 yönlendirici, oyun oynarken sinyal performansını güçlendiriyor


Gizmochina tarafından aktarılan bilgilere göre AX6000 Wi-Fi 6 yönlendirici, Xiaomi ve Redmi akıllı telefonları tanıyarak bazı özel iyileştirmeler sağlıyor. Mesela; Xiaomi veyahut Redmi telefonlar AX6000 Wi-Fi 6 yönlendirici üzerinden internete bağlanıp oyun moduna geçiş yaptıklarında yönlendirici özel bir ağ kanalı açarak sinyal performansını artırabiliyor.
Xiaomi, AX6000 Wi-Fi 6 yönlendirici için 599 yuanlık bir ücret yaftası izah etti ki bu da takriben 90 dolarlık satış fiyatına sahip olacağı mananına geliyor. Ürünün Türkiye’de satışa sunulup sunulmayacağı ile ilgili ise bir bilgi bulunmuyor.

ÖNE ÇIKANLAR

Xiaomi, dün anavatanı Çin’de gerçekleştirmiş olduğu lansman ile yeni amiral gemisi akıllı telefonu Mi 11’i tüketicilerin beğenisine sunmuştu. Xiaomi, yeni akıllı telefonu ile birlikte yeni üst düzey yönlendiricisi olan Xiaomi AX6000 Wi-Fi 6 yönlendiriciyi de de duyurdu.
Son tüketiciye hitap eden bir ürün olarak karşımıza çıkan Xiaomi AX6000 Wi-Fi 6 yönlendirici, sekiz kanala kadar 4x4 160 MHz bant performansında bağlantı destekliyor ve 4kQAM gibi bazı Qualcomm’a özgü özelliklere de sahip. 

Xiaomi AX6000 Wi-Fi 6 yönlendirici, oyun oynarken sinyal performansını güçlendiriyor


Gizmochina tarafından aktarılan bilgilere göre AX6000 Wi-Fi 6 yönlendirici, Xiaomi ve Redmi akıllı telefonları tanıyarak bazı özel iyileştirmeler sağlıyor. Sözgelimi; Xiaomi ya da Redmi telefonlar AX6000 Wi-Fi 6 yönlendirici üzerinden internete bağlanıp oyun moduna geçiş yaptıklarında yönlendirici özel bir ağ kanalı açarak sinyal performansını artırabiliyor.
Xiaomi, AX6000 Wi-Fi 6 yönlendirici için 599 yuanlık bir fiyat yaftası izah etti ki bu da yaklaşık 90 dolarlık satış fiyatına sahip olacağı mananına geliyor. Ürünün Türkiye’de satışa sunulup sunulmayacağı hakkında ise bir bilgi bulunmuyor.


Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş
Rastgele Konuya Git