PURA Game Jam, 25-27 Aralık'ta Online Gerçekleştirilecek

PURA Game Jam, 25-27 Aralık'ta Online Gerçekleştirilecek


Hacettepe Üniversitesi IEEE talebe kolu tarafından tertip edecek olan PURA Game Jam’de yarışmacılar, rastgele bir oyun motoru veyahut dil zorunluluğu olmaksızın 48 saat içinde belirlenen bir konu ile ilgili oyunlar oluşturup, bu çalışmalarını müsabaka bitiminde sunacaklar.
Jüri azalarının belirli saatlerde yarışmacıların çalışma ortamlarını kontrol edeceği ve kaide dışı bir uygulama belirlemesi halinde takımı diskalifiye etme hakkına sahip olacağı etkinlikte yarışmacıların çalışmaları esnasında oyunun türü, tarzı veyahut işletici konusunda bir sınırlamaları bulunmuyor.
Bütün üniversitelerden talebelere açık bir şekilde tertip edecek olan etkinlik 25-27 Aralık tarihleri arasında, devam eden pandemi hasebiyle Discord üzerinden gerçekleştirilecek. Toplamda 10 bin TL’lik bir ödül havuzunun bulunacağı etkinliğe kayıt olmak ya da daha fazla bilgi almak için ieeehacettepe.org internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

ÖNE ÇIKANLAR

Hacettepe Üniversitesi IEEE öğrenci kolu tarafından tertip edecek olan PURA Game Jam’de yarışmacılar, herhangi bir oyun motoru ya da dil zorunluluğu olmaksızın 48 saat içinde belirlenen bir konu hakkında oyunlar oluşturup, bu çalışmalarını yarışma bitiminde sunacaklar.
Jüri azalarının belirli saatlerde yarışmacıların çalışma ortamlarını kontrol edeceği ve kural dışı bir uygulama saptaması halinde takımı diskalifiye etme hakkına sahip olacağı etkinlikte yarışmacıların çalışmaları sırasında oyunun türü, tarzı ya da işletici ile alakalı bir sınırlamaları bulunmuyor.
Bütün üniversitelerden öğrencilere açık bir şekilde tertip edecek olan etkinlik 25-27 Aralık tarihleri arasında, devam eden pandemi nedeniyle Discord üzerinden gerçekleştirilecek. Toplamda 10 bin TL’lik bir ödül havuzunun bulunacağı etkinliğe kayıt olmak ya da daha fazla bilgi almak için ieeehacettepe.org internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.


Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş
Rastgele Konuya Git