Oyun Dünyasında Bu Haftanın En Çok Okunan Haberleri

Oyun Dünyasında Bu Haftanın En Çok Okunan Haberleri


Geçtiğimiz hafta, oyun dünyası açısından oldukça hareketli geçti. Yeni sene gelmesiyle beraber Steam'de Kış İndirimleri başladı. Bunun dışında Cyberpunk 2077 ve geliştiricisi CD Projekt Red, değişik haberlerle gündemi işgal etmeye devam ederken, fast-food zinciri KFC'nin harbiden de bir oyun konsolu üzerinde çalıştığı doğrulandı.
Önceden de belirttiğimiz gibi, geçtiğimiz hafta oyun dünyasından bir hayli enteresan habere şahit olduk. Bu muhtevamızdaysa geçtiğimiz haftanın en dikkat çekici ve en çok okunan oyun haberlerini bir araya getirdik. Gelin, listeye daha yakından göz atalım.

Bu haftanın en çok okunan oyun haberleri:

Steam Kış İndirimi Başladı: Sağlam İndirime Giren 10 Oyun

Oyuncuların en sevdiği dönemlerden biri olan Steam Kış İndirimi geldi çattı. Toplamda 2 hafta sürecek olan bu indirim değerinde yüzlerce oyun indirime girdi. Bu muhtevamızdaysa Steam Kış İndirimi'nde sağlam indirime giren 10 oyuna yakından bakıyoruz.

Steam Kış İndirimi'nde 20 TL'nin Altına Alınabilecek 10 Oyun

Steam'de Kış İndirimi başlasa da ücreti hâlâ yüksek sayılabilecek birçok oyun bulunuyor. Bu muhtevamızdaysa Steam'de Kış İndirimi süresince 20 TL'nin altına alınabilecek 10 dikkat çeken oyunu bir araya getirdik.

PlayStation 5, Amazon'da Yine Satışta

Sony'nin yeni oyun konsolu PlayStation 5, 19 Kasım 2020'de ülkemizde satışa çıkmış ve hudutlu sayıdaki stoklar kısa müddette tükenmişti. Şu sıralar sene son kampanyasını tertip eden Amazon Türkiye ise bu kapsamda PlayStation 5’i yine stoklarına ilave etti.

Bir Yayıncı, Everest Dağı'nı Minecraft'ta 1:1 Modelleyip Tırmandı

Bir yayıncı, dünyanın en yüksek dağı olan Everest Dağı'nı Minecraft'ta birebir modelleyerek tırmandı. Gerçek hayatta haftalar süren tırmanış, Minecraft'ta sadece 4 saatte bitirdi.

Çanlar CD PROJEKT RED İçin Çalıyor: Cyberpunk 2077 Yüzünden İlk Dava Açıldı

Cyberpunk 2077 ile sanki topa tutulan CD PROJEKT RED, bir hukuk şirketi tarafından dava edildi. Şirket, CD PROJEKT RED'in Cyberpunk 2077'nin vaziyetini zati bildiğini ancak oyuncuları yanlış yönlendirdiğini beyan ediyor. Hukuk şirketi, bilhassa de CD PROJEKT RED yatırımcılarının bu davaya dahil olmalarını istiyor.

Profesyonel Oyuncunun Fortnite, CS:GO, Valorant Karşılaştırması Twitter'ı Karıştırdı

Bir profesyonel oyuncunun enteresan Fortnite, CS:GO, Valorant karşılaştırması, Twitter'da tartışmaların fitilini ateşledi. Oyuncular, hangi oyunun daha fazla kabiliyet gerektirdiği ile ilgili sanki birbirlerine girdiler.

Aylar Önce İlanlan KFConsole'un Gerçek Olduğu Ortaya Çıktı: İşte İzah eden Özellikler

Öncelikle bu yıl yaz aylarında ilanlan KFConsole, bu sefer biraz daha ayrıntılı bilgilerle ortaya çıktı. Konsol, tıpkı ilanının yapıldığı gibi KFC Gaming Twitter hesabından tanıtıldı.

Oyun dünyasından geçtiğimiz haftanın en çok okunan haberlerini derlediğimiz listemizin burada sonuna geliyoruz. Bu muhteva hakkındaki görüşlerinizi açıklar bölümünden bizimle paylaşabilir, daha fazlasına erişmek için sitemizi izleyebilirsiniz.

ÖNE ÇIKANLAR

Geçtiğimiz hafta, oyun dünyası açısından oldukça hareketli geçti. Yeni sene gelmesiyle birlikte Steam'de Kış İndirimleri başladı. Bunun dışında Cyberpunk 2077 ve geliştiricisi CD Projekt Red, farklı haberlerle gündemi işgal etmeye devam ederken, fast-food zinciri KFC'nin gerçekten de bir oyun konsolu üzerinde çalıştığı doğrulandı.
Önceden de belirttiğimiz gibi, geçen hafta oyun dünyasından birçok ilginç habere şahit olduk. Bu içeriğimizdeyse geçtiğimiz haftanın en dikkat çekici ve en çok okunan oyun haberlerini bir araya getirdik. Gelin, listeye daha yakından göz atalım.

Bu haftanın en çok okunan oyun haberleri:

Steam Kış İndirimi Başladı: Sağlam İndirime Giren 10 Oyun

Oyuncuların en sevdiği dönemlerden biri olan Steam Kış İndirimi geldi çattı. Toplamda 2 hafta sürecek olan bu indirim değerinde onlarca oyun indirime girdi. Bu içeriğimizdeyse Steam Kış İndirimi'nde sağlam indirime giren 10 oyuna yakından bakıyoruz.

Steam Kış İndirimi'nde 20 TL'nin Altına Alınabilecek 10 Oyun

Steam'de Kış İndirimi başlasa da ücreti hâlâ yüksek sayılabilecek birçok oyun bulunuyor. Bu içeriğimizdeyse Steam'de Kış İndirimi boyunca 20 TL'nin altına alınabilecek 10 dikkat çeken oyunu bir araya getirdik.

PlayStation 5, Amazon'da Yeniden Satışta

Sony'nin yeni oyun konsolu PlayStation 5, 19 Kasım 2020'de ülkemizde satışa çıkmış ve hudutlu sayıdaki stoklar kısa müddette tükenmişti. Şu sıralar sene son kampanyasını tertip eden Amazon Türkiye ise bu kapsamda PlayStation 5’i yeniden stoklarına ilave etti.

Bir Yayıncı, Everest Dağı'nı Minecraft'ta 1:1 Modelleyip Tırmandı

Bir yayıncı, dünyanın en yüksek dağı olan Everest Dağı'nı Minecraft'ta birebir modelleyerek tırmandı. Gerçek hayatta haftalar süren tırmanış, Minecraft'ta yalnızca 4 saatte bitirdi.

Çanlar CD PROJEKT RED İçin Çalıyor: Cyberpunk 2077 Yüzünden İlk Dava Açıldı

Cyberpunk 2077 ile adeta topa tutulan CD PROJEKT RED, bir hukuk şirketi tarafından dava edildi. Şirket, CD PROJEKT RED'in Cyberpunk 2077'nin vaziyetini zaten bildiğini ancak oyuncuları yanlış yönlendirdiğini beyan ediyor. Hukuk şirketi, özellikle de CD PROJEKT RED yatırımcılarının bu davaya dahil olmalarını istiyor.

Profesyonel Oyuncunun Fortnite, CS:GO, Valorant Karşılaştırması Twitter'ı Karıştırdı

Bir profesyonel oyuncunun ilginç Fortnite, CS:GO, Valorant karşılaştırması, Twitter'da tartışmaların fitilini ateşledi. Oyuncular, hangi oyunun daha fazla yetenek gerektirdiği konusunda adeta birbirlerine girdiler.

Aylar Önce İlanlan KFConsole'un Gerçek Olduğu Ortaya Çıktı: İşte İzah eden Özellikler

Öncelikle bu sene yaz aylarında ilanlan KFConsole, bu sefer biraz daha ayrıntılı bilgilerle ortaya çıktı. Konsol, tıpkı ilanının yapıldığı gibi KFC Gaming Twitter hesabından tanıtıldı.

Oyun dünyasından geçtiğimiz haftanın en çok okunan haberlerini derlediğimiz listemizin burada sonuna geliyoruz. Bu içerik hakkındaki görüşlerinizi açıklar bölümünden bizimle paylaşabilir, daha fazlasına erişmek için sitemizi izleyebilirsiniz.


Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş
Rastgele Konuya Git