JLab, Gözlük Çerçevelerine Takılabilen Yeni Kulaklığı JBuds Frames'i Tanıttı

JLab, Gözlük Çerçevelerine Takılabilen Yeni Kulaklığı JBuds Frames'i Tanıttı


JLab, normal gözlüğe veyahut güneş gözlüğüne takılmak üzere tasarlanmış yeni Bluetooth ses aletini tanıttı. JBuds Frames olarak adlandırılan bu ürün, kulaklarınızın hemen dışına yerleştirdiğiniz aşağı doğru ses veren hoparlörlere sahip iki modülden oluşuyor. Çıkarılabilir olan parçalar, bu sayede oldukça kullanışlı bir yapıya sahip.
Ücret noktasında ülke dışında 50 dolar gibi bir ücret yaftanına sahip olan JBuds Frames, JLab'ın bütçe arkadaşı kulaklıklar sunma geçmişine de uygun düşüyor. Bazen bu tür uygun fiyatlı kulaklıkların fiyatına mukayese et oldukça etkileyici bir performans sunduğunu görüyoruz ancak şu ana kadar piyasaya sürülen bu tür açık kulaklıkların pek iyi sonuçlar vermediğini de unutmamak gerekiyor.

JBuds Frames neler sunuyor?

Gözlüklerin çerçevelerine yerleştirilen iki modülden oluşan JBuds Frames, değişik boyuttaki gözlüklere uygun olabilmesi için değişik klipslerle gönderiliyor. Ses noktasında 16 mm'lik sürücü kullanan kulaklık, firmanın iddiasına göre dışarıya rastgele bir şekilde ses vermiyor. Başka bir deyişle kulaklıkta çalan müziği sadece siz duyuyorsunuz ancak kulaklık kulağınızı tam olarak kapatmadığı için etrafınızdaki sesleri de idrak edebiliyorsunuz.
Kulaklıklar bu arada IPX4 su geçirmezlik sertifikasına da sahip, bu yüzden yağmurlu havada veyahut egzersiz yaparken kolayca kullanılabilir. Bununla beraber ses düzeyini kontrol etmek, aramaları kabul etmek veya reddetmek ve EQ ayarlarını değiştirmek için düğmeler bulunuyor. JLab, kulaklıkların yalnızca birini takmak istiyorsanız birbirinden bağımsız olarak kullanılabileceğini de ilave ediyor.

Firmanın iddiasına göre 8 saatin üzerinde pil ömrü sunan JBuds Frames'i şarj etmek içinse manyetik şarj noktalarına sahip olan özel şarj kablosunu kullanmak gerekiyor. Ürün, önümüzdeki bahar aylarında 50 dolardan raflardaki yerini alacak.  

ÖNE ÇIKANLAR

JLab, normal gözlüğe ya da güneş gözlüğüne takılmak üzere tasarlanmış yeni Bluetooth ses aletini tanıttı. JBuds Frames olarak adlandırılan bu ürün, kulaklarınızın hemen dışına yerleştirdiğiniz aşağı doğru ses veren hoparlörlere sahip iki modülden oluşuyor. Çıkarılabilir olan parçalar, bu sayede oldukça kullanışlı bir yapıya sahip.
Fiyat noktasında ülke dışında 50 dolar gibi bir fiyat yaftanına sahip olan JBuds Frames, JLab'ın bütçe arkadaşı kulaklıklar sunma geçmişine de uygun düşüyor. Bazen bu tür uygun fiyatlı kulaklıkların fiyatına kıyasla oldukça etkileyici bir performans sunduğunu görüyoruz ancak şu ana kadar piyasaya sürülen bu tür açık kulaklıkların pek iyi sonuçlar vermediğini de unutmamak gerekiyor.

JBuds Frames neler sunuyor?

Gözlüklerin çerçevelerine yerleştirilen iki modülden oluşan JBuds Frames, farklı boyuttaki gözlüklere uygun olabilmesi için farklı klipslerle gönderiliyor. Ses noktasında 16 mm'lik sürücü kullanan kulaklık, firmanın iddiasına göre dışarıya herhangi bir şekilde ses vermiyor. Başka bir deyişle kulaklıkta çalan müziği yalnızca siz duyuyorsunuz fakat kulaklık kulağınızı tam olarak kapatmadığı için etrafınızdaki sesleri de idrak edebiliyorsunuz.
Kulaklıklar bu arada IPX4 su geçirmezlik sertifikasına da sahip, bu yüzden yağmurlu havada veyahut egzersiz yaparken kolayca kullanılabilir. Bununla beraber ses düzeyini kontrol etmek, aramaları kabul etmek veya reddetmek ve EQ ayarlarını değiştirmek için düğmeler bulunuyor. JLab, kulaklıkların sadece birini takmak istiyorsanız birbirinden bağımsız olarak kullanılabileceğini de ilave ediyor.

Firmanın iddiasına göre 8 saatin üzerinde pil ömrü sunan JBuds Frames'i şarj etmek içinse manyetik şarj noktalarına sahip olan özel şarj kablosunu kullanmak gerekiyor. Ürün, önümüzdeki bahar aylarında 50 dolardan raflardaki yerini alacak.  


Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş
Rastgele Konuya Git