Emin Bir Kaynağa Göre GTA 6'da Oynanabilir Bir Kadın Karakter Olacak

Emin Bir Kaynağa Göre GTA 6'da Oynanabilir Bir Kadın Karakter Olacak


Rockstar Games'in üzerinde çalıştığına inanılan, en azından inanmak istediğimiz GTA 6 konusunda yeni bir gelişme yaşandı. Bilhassa de Call of Duty sızıntılarıyla ses getirmeyi muvaffak olan Tom Henderson, GTA 6 konusunda dikkat çekecek ancak açıklığa kavuşturamayacağımız bir izah yaptı. Henderson tarafından yapılan izahlar, oyunun karakterileri konusunda.
Henderson'ın Twitter'dan yaptığı izahlara göre GTA 6'da, oynanabilir bir kadın karakterimiz olacak. Serinin hikaye modunda bugüne dek yalnızca erkek karakter kullanan ekip, bu sefer erkek karakterin yanına bir de kadın karakter ilave edecek. Ancak bu karakterin GTA 5'teki değişik karakterlerde olduğu gibi hikayenin ana unsurlarından mı olacağı yoksa Cyberpunk 2077'de olduğu gibi sadece seçim için mi kullanılacağı şu an için bilinmiyor.

GTA 6'da kadın karakter olacağı önceden de söylenmişti

GTA 6, video oyun tutkunlarının 2019 seneyin ikinci yarısından beri konuştukları bir mevzu. Haliyle bugüne kadar yüzlerce, belki de onlarca iddia ortaya atıldı. Ancak kadın karakter iddiası ilk kez gündeme gelen bir şey değil. Daha önce de birkaç kez gündeme gelen bu mesele, Tom Henderson tarafından yapılan açıklamalarla bir sefer daha gündeme gelmiş oldu.
Rockstar Games, bugüne kadar GTA 6 konusunda hiçbir şey söylemedi. Haliyle oyunun ne vakit duyurulacağı, konusunun ne olacağı gibi tüm ayrıntılar, şu an için yalnızca iddialara dayanıyor. Ancak kısa bir müddet önce konuyla alakalı izahlarda bulunan daha önceki bir Rockstar Games çalışanı, oyunun sahiden de geliştirildiğini ancak yakın bir gelecekte piyasaya sürülmeyeceğini söylemişti. Şirket, yapacağı en ufak bir açıklamayla GTA 6'yı bekleyen oyuncuları, tertemiz bir serüvenin içine sürükleyebilir...

ÖNE ÇIKANLAR

Rockstar Games'in üzerinde çalıştığına inanılan, en azından inanmak istediğimiz GTA 6 ile alakalı yeni bir gelişme yaşandı. Bilhassa de Call of Duty sızıntılarıyla ses getirmeyi muvaffak olan Tom Henderson, GTA 6 ile alakalı dikkat çekecek ancak açıklığa kavuşturamayacağımız bir açıklama yaptı. Henderson tarafından yapılan açıklamalar, oyunun karakterileri ile alakalı.
Henderson'ın Twitter'dan yaptığı açıklamalara göre GTA 6'da, oynanabilir bir kadın karakterimiz olacak. Serinin hikaye modunda bugüne dek sadece erkek karakter kullanan ekip, bu kez erkek karakterin yanına bir de kadın karakter ilave edecek. Ancak bu karakterin GTA 5'teki farklı karakterlerde olduğu gibi hikayenin ana unsurlarından mı olacağı yoksa Cyberpunk 2077'de olduğu gibi sadece seçim için mi kullanılacağı şu an için bilinmiyor.

GTA 6'da kadın karakter olacağı daha önce de söylenmişti

GTA 6, video oyun tutkunlarının 2019 seneyin ikinci yarısından beri konuştukları bir mesele. Haliyle bugüne kadar onlarca, belki de yüzlerce iddia ortaya atıldı. Ancak kadın karakter iddiası ilk kez gündeme gelen bir şey değil. Daha önce de birkaç kez gündeme gelen bu mesele, Tom Henderson tarafından yapılan açıklamalarla bir kez daha gündeme gelmiş oldu.
Rockstar Games, bugüne kadar GTA 6 ile alakalı hiçbir şey söylemedi. Haliyle oyunun ne zaman duyurulacağı, konusunun ne olacağı gibi tüm ayrıntılar, şu an için sadece iddialara dayanıyor. Ancak kısa bir süre önce konuyla alakalı açıklamalarda bulunan eski bir Rockstar Games çalışanı, oyunun gerçekten de geliştirildiğini ancak yakın bir gelecekte piyasaya sürülmeyeceğini söylemişti. Şirket, yapacağı en ufak bir açıklamayla GTA 6'yı bekleyen oyuncuları, yepyeni bir serüvenin içine sürükleyebilir...


Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş
Rastgele Konuya Git