1 Ocak'ta Yayına Başlayacak Exxen’de Yayınlanacağı İzah eden Tüm Dizi ve Programlar

1 Ocak'ta Yayına Başlayacak Exxen’de Yayınlanacağı İzah eden Tüm Dizi ve Programlar


Birkaç ay önce ilanı yapılan ve büyük heyecan yaratan Acun Ilıcalı'nın yeni dijital yayın platformu Exxen, 1 Ocak 2021 tarihinde yayın hayatına başlıyor. Acun Ilıcalı tarafından kurulan platformda ne tür dizi ve programların yayınlanacağı en merak edilen konulardan biriydi. Exxen dijital platformunda izleyicilerin beğenisine sunulacak pek çok yapım izah etti, elbette ilerleyen dönemde karşımıza sürpriz yapımlar da çıkacak.
Exxen üzerinden izleyebileceğimiz yapımlar arasında özgün yapım diziler, tanınmış kişi isimlerin rol aldığı diziler ve pek çok tanınmış kişi Youtuber tarafından sunulacak olan programlar bulunuyor. Exxen dijital yayın platformunda internet dünyasına alışmış, Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu televizyon kanalı TV 8’de var olan yayından daha değişik yapımlar sunulacağı ve Türk izleyicisinin izleme alışkanlıklarının bu yeni platforma yönlendirileceği düşünülüyor.

Exxen hakkındaki tüm ayrıntıları derlediğimiz video:


Exxen'in ücreti ne kadar olacak?

Acun Ilıcalı'nın Instagram hesabından paylaştığı ayrıntılara göre Exxen'in ücreti aylık 9,90 TL olarak belirlendi. Azalıklar Exxen'in yayın hayatına başlayacağı 1 Ocak 2021'den itibaren açılabilecek.

Exxen dizileri ve programları:

1 Ocak 2021’de yayınlanacaklar; Konuşanlar Gibi Fight Club İşte Bu Benim Masalım Haysiyet Bey Kararsız Master Chef Junior TolgShow Filtresiz Yayın tarihi izah etmeyenler; Sihirli Annem Zeynep Bastık ve Misafirleri Kirli Çamaşırlar Garaj Exxen Akıl Oyunları Talebe Hanesi Kral Şakir Katarsis Yetiş Zeynep Ayak Tenis Vahşi Şeyler O Adam Oldun Mu? Nasıl Zayıflarım? Astrolojik Şifreler Sürprizimiz Var Talihli mı Talihsiz mı? Buraların Yabancısıyız Baytar Hekim Tugay İnanoğlu ve Arkadaşları Alper Rende ile Kaçış Sesli Güldüm 2008 Ulusal Takım Hikayesi Süper 1 Takım Survivor Seçmeler No Sınır Rol Kes @EnesArıkan

Hasan Can Kaya ile Konuşanlar:

Sunucu: Hasan Can Kaya Tür: Komedi YouTube’da kendine hatrı sayılır bir hayran kitlesi oluşturan Hasan Can Kaya’nın hazırlayıp sunduğu Konuşanlar programı hem daha önceki hem de yeni bölümleriyle Exxen’de olacak. Program komediyi uzakta değil, insanların hayatlarında arıyor.

Gibi: Skeç skeç komedi…

Oyuncular: Feyyaz Yiğit, Kıvanç Kılınç Tür: Komedi Sevilen komedi oyuncuları Feyyaz Yiğit ve Kıvanç Kılınç’ın başrolünde olduğu Gibi dizisi, bir hayli farklı skeçten oluşan bir komedi serisi olacak. Oyuncular “gibi” yaparken, seyircileri kahkahaya boğacaklar.

Tansiyonu yüksek program: Fight Club


Sunucu: Bilgehan Demir Tür: Reality Show 11 profesyonel kavga etçi bir hanede kampa giriyor ve heyecan dolu mücadelelerde birbirlerine karşı mücadele ediyorlar. Kavga et sporu mücadelelerinin efsane sunucusu Bilgehan Demir’in sunucusu olduğu Fight Club, platformdaki tansiyonu en yüksek program olacak gibi görünüyor.

Herkesin bir hayali var: İşte Bu Benim Masalım


Oyuncular: Aleyna Tilki, Cemal Can Seven, Merve Sevin Tür: Gençlik, Komedi Lisede geçen bir gençlik dizisi olan İşte Bu Benim Masalım, müzik yarışmasına hazırlanan fakat sahne korkusu olan bir genç kızın hikayesini anlatıyor. Elbette, lisede olmanın gençlerde yaratmış olduğu tüm duygular da bu hikayenin keyifli süsleri oluyor. 

Usta oyuncular geçidi: Haysiyet Bey


Oyuncular: Haluk Bilginer, Songül Öden, Şükran Ovalı Tür: Komedi, Dram Her biri birbirinden ünlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Haysiyet Bey dizisinin yönetmeni, Leyla ve Mecnun dizisinin de yönetmeni olan Onur Ünlü. Dizinin senaryo danışmanı ise Ali Atay. 

Engellenebilir her ölüm cinayettir: Kararsız


Oyuncular: Burçin Terzioğlu, Hande Doğandemir, Alican Yücesoy Tür: Suç, Dram Mustafa Uslu’nun yapımcılığını üstlendiği ve yönetmen koltuğunda ünlü isim Ömer Faruk Sorak’ın olduğu Kararsız, ülkemizin kanayan yarası olan kadın cinayetlerini konu alan, dikkat çeken Exxen yapımlarından bir tanesi. 

Minik aşcıların yarışı: Master Chef Junior


Sunucular: Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna Tür: Reality Show Tüm dünyada ve ülkemizde sevilen yemek müsabaka programı Master Chef’in çocuk sürümü olan Master Chef Junior’da, minik ellerin hazırladığı lezzetli yemeklerin eğlenceli mücadelesini izleyeceğiz.

Özlediğimiz program: TolgShow Filtresiz


Oyuncu: Tolga Çevik Tür: Komedi Uzun yıllardır pek çok değişik televizyon kanalında yayınlanan, dünyanın en özel formatlarından biri olan TolgShow Exxen’de. Tolga Çevik’in başrolünde olduğu yapım, başlığındaki Filtresiz ibaresi ile dikkat çekiyor.

Fantastik dünyanın kapıları yine açılıyor: Sihirli Annem

Oyuncular: Açelya Topaloğlu, Emre Altuğ, Nisa Sofiya Aksongur Tür: Komedi, Fantastik 2000’li senelerin sevilen fantastik dizisi Sihirli Annem’in yine yapımı olan dizinin anlattığı, sihirli güçlere sahip bir perinin insanların dünyasında bir aile kurması ile başlayan hikayede aile, arkadaşlık ve sevgi teması işleniyor. 

Zeynep Bastık ve Misafirleri ile müzik dolu eğlence

Sunucu: Zeynep Bastık Tür: Müzik Son senelerin en gözde şarkıcılarından olan ve yaptığı cover yapıtlarla dikkat çeken Zeynep Bastık, müzik dolu bir program ile Exxen’de karşımıza çıkıyor. Pek çok tanınmış kişi misafirin ağırlanacağı programda, kulaklarımızın pasının silineceğine net gözüyle bakabiliriz

Saklı gizli yok: Kirli Çamaşırlar

Sunucu: Orkun Işıtmak Tür: Reality Show Tanınmış kişi Youtuber Orkun Işıtmak’ın sunucusu olduğu Kirli Çamaşırlar programında, her bölüm bir tanınmış kişi misafir olarak ağırlanacak ve kimsenin önceden sormaya cesaret edemediği suallere cesaretli cevaplar aranacak.

Araba tutkunlarına özel: Garaj Exxen

Sunucular: Doğan Kabak, Ferhat Albayrak Tür: Reality Show Tutkunu olduğumuz arabalardan, görmeyi hayal dahi edemediğimiz lüks araçlara kadar her şey Garaj Exxen’de olacak. Program, her bölümde bir sürprizle seyircilerin karşısına çıkacak.

İlizyonistler ile Akıl Oyunları:

Sunucular: Kıvanç & Burak Tür: Reality Show İlk sefer Kabiliyetsizsiniz programlı ile tanıdığımız ilizyonist kardeşler Kıvanç ve Burak, yeni bir program ile Exxen’de izleyici karşısına çıkıyorlar. Programda hem bilimden ve hem de ilizyondan istifade eden kardeşler, her bölümde seyirciyi şaşırtacak şovlara imzalayacaklar.

Talebe Hanesi ile gençlik heyecanları:

Oyuncular: Bertan Asllani, Samet Kaan Kuyucu, Sude Zülal Güler Tür: Komedi, Gençlik, Romantik Exxen’in diğer bir gençlik dizisi olan Talebe Hanesi, aynı hanede yaşayan ama birbirleri ile hiçbir ortak noktaları olmayan dört talebe üzerinden üniversite hayatını, gençlik heyecanlarını ve tatlı aşk hikayelerini anlatıyor.

Çocuklar özel Kral Şakir:

Tür: Çocuk, Animasyon Yıllardır çizgileriyle hepimizi kendine hayran bırakan Varol Yaşaroğlu’nun yaratıcısı olduğu Kral Şakir ve arkadaşları tertemiz serüvenler ile Exxen’e geliyor. Sadece çocuklar değil, yetişkinler de bu serüvenlere katılmak isteyecekler.

Herkesin bir hikayesi var: Katarsis

Sunucu: Gökhan Çınar Tür: Reality Show Uzman Psikolog Gökhan Çınar’ın hazırlayıp sunduğu ve YouTube’da kendine hatrı sayılır bir hayran kitlesi toplayan Katarsis programı Exxen’e geliyor. Programda, insanların hiç bilinmeyen istikametleri ve merak edilen hikayeleri mercek altına alınıyor. 

Yetiş Zeynep: 6 çocuk 1 Zeynep

Oyuncular: Aslı Bekiroğlu, Keremcem, Ece Dizdar Tür: Komedi 6 haylaz çocuk ve tam ortalarına düşmüş üniversite talebesi bir kız. Netice, elbette keyifle izlenecek eğlenceli bir komedi. 

Ustalar tekrar alanda: Ayak Tenis

Tür: Spor Futbol dünyasının usta isimleri Ayak Tenis programı ile yine alanlara dönüyorlar. Alanda Tuncay Şanlı, Albert Riera, Pascal Nouma ve Yattara gibi futbol dünyasının efsane isimlerini tekrar göreceğiz.

Evlilik suç ortaklığıdır: Vahşi Şeyler

Oyuncular: Nurgül Yeşilçay, Selim Bayraktar, Hazal Türesan Tür: Aksiyon, Komedi, Romantik Vahşi Şeyler, aşkın hiç görmediğimiz yanlarını seyirciye anlatmaya geliyor. Sevilen isimlerin başrolünde olduğu dizi evlilik ve aşk kavramlarını aksiyon ve komedi dolu bir hikaye ile anlatıyor.

Adım adım Youtuber olmak: O Adam Oldun Mu?

Sunucular: Ali Biçim, Mesut Can Tomay Tür: Reality Show YouTube’da kendilerine hatrı sayılır bir hayran kitlesi oluşturan iki Youtuber Ali Biçim ve Mesut Can Tomay Exxen’e geliyor. Programda, Youtuber olmak üzerine eğlenceli sohbetler sizi bekliyor.

İstenmeyen kilolarla mücadele: Nasıl Zayıflarım?

Sunucu: Çağan Atakan Arslan, Türev Uludağ Tür: Reality Show Çağan Atakan Arslan veyahut bildiğimiz isimiyle Avatar Atakan, Şef Türev Uludağ’ın hayalindeki kiloya erişmesine yardımcı oluyor. Lakin bu yardımcı olma macerası biraz sert geçecek gibi görünüyor.

Astrolojik Şifreler ile burçlar ile ilgili her şey:

Sunucular: Hande Kazanova, Dinçer Güner Tür: Reality Show Astroloji tutkunlarını Exxen platformuna kilitleyecek Astrolojik Şifreler programında, astroloji ve burçlar hakkında merak ettiğiniz her şeyi Hande Kazanova ve Dinçer Güner anlatıyor.

Acun Ilıcalı'nında sunucularından olduğu Sürprizimiz Var:

Sunucular: Acun Ilıcalı, Alp Kırşan, Esra Eron Tür: Reality Show Acun Ilıcalı, Alp Kırşan ve Esra Eron kapınızı çalıyor ve hayallerinize dokunuyor. Sürprizimiz Var programında insanlar çok mesut oluyor.

Orkut Işıtmak'ın bir diğer programı Talihli mı Talihsiz mı?

Sunucu: Orkun Işıtmak Tür: Reality Show Sevilen Youtuber Orkun Işıtmak, Talihli mı Talihsiz mı? programında sıra dışı özelliklere sahip kişileri konuk alıyor ve bu özelliklerin onların hayatında ne gibi farklıklar yaptığını soruyor. 

YouTube'un ve Türkiye'nin en popüler yabancılarından: Buraların Yabancısıyız

Sunucular: Çabi, Joel Moriasi, Michele Cedolin, Louis Stotesbery Tür: Reality Show Türk kültürünü öğrenmeye çalışan dört yabancı Çabi, Joel Moriasi, Michele Cedolin ve Louis Stotesbery şehir şehir ülkemizi geziyor ve hem bizim kültürümüzü öğreniyor hem de kendi kültürlerini bizimle paylaşıyorlar. 

Baytar Hekim Tugay İnanoğlu ve Arkadaşları

Sunucu: Tugay İnanoğlu Tür: Reality Show Baytar Hekim Tugay İnanoğlu ile sevimli hayvan arkadaşlarımızın dünyasına giriyoruz ve belki daha önce hiç görmediğimiz özelliklerine tanık oluyoruz.

Kaçış oyunlarını sevenler için Alper Rende ile Kaçış

Sunucu: Alper Rende Tür: Reality Show Sevilen Youtuber Alper Rende’nin sunucusu olduğu bu serüven dolu yarışmada, 10 yarışmacının heyecan dolu kaçış hikayelerini izleyeceğiz.

Çocukların eğlenceli skeçleri ile Sesli Güldüm

Oyuncular: Ezo Sunal Tür: Komedi Önceden Güldüy Güldüy Show’da  çocukların başrolünde olduğu komedi skeçleri ile karşımıza çıkan Ezo Sunal, Exxen için hazırladığı benzer bir format ile karşımıza çıkıyor ve geleceğin starlarını bugünden izleme bahtı yakalıyoruz.

2008 Ulusal Takım Hikayesi

Tür: Belgesel Hangimiz unutabiliriz 2008 Avrupa Şampiyonası serüvenimizi. Türk ulusal futbol takımımızın 2008 seneninde tüm dünyayı kendine hayran bıraktığı muhteşem mücadelesinin hikayesini bilinmeyen istikametleriyle 2008 Ulusal Takım Hikayesi belgeselinde izliyoruz. 

Çocuklar için aksiyon dolu bir animasyon: Süper 1 Takım

Tür: Animasyon, Komedi, Aksiyon Yıllardır çizgileriyle hepimizi kendine hayran bırakan Varol Yaşaroğlu’nun yaratıcısı olduğu Süper 1 Takım tüm eğlencesi ile geliyor. Birce, Birol, ayı, tavuk ve robottan oluşan Süper 1 Takım’ın aksiyon dolu keyifli serüvenleri Exxen’de.

Exxen'e özel yayınlanacak: Survivor Seçmeler

Tür: Reality Show Dünyanın en zor yarışması olarak kabul edilen ve ülkemizde severek izlenen Survivor yarışmacılarının hikayeleri Survivor Seçmeler programında anlatılıyor.

Ekstrem sporları sevenler için No Sınır:

Tür: Spor Extreme sporlarının tansiyonu yüksek dünyasını sevenleri Exxen platformuna kilitleyecek program No Sınır ile heyecan bir an olsun dinmiyor.

Şaka programlarını özleyenler için Rol Kes:

Sunucular: Anıl Tetik, Toygan Avanoğlu, Ege Orijinli Tür: Komedi Anıl Tetik, Toygan Avanoğlu ve Ege Orijinli izleyenleri kahkahaya boğacak bir şaka programı ile Exxen’de. Programda, zorlu challengelar ve komik şakaların keyifli dünyasında kaybolacaksınız.

@EnisArıkan

Sunucu: Enis Arıkan Tür: Komedi Sevilen oyuncu ve Instagram fenomeni Enis Arıkan, izleyiciyi kahkahaya boğacak bir program ile Exxen’de. Program, Exxen’den bol kahkaha garantisi ile yayınlanıyor.
1 Ocak 2021 tarihinde yayın hayatına başlayacak dijital yayın platformu Exxen üzerinden yayınlanacak dizi, film ve programlar şu an için bu kadar ancak yakın vakitte yeni yapımların da duyurulması bekleniyor. Exxen yapımları hakkındaki düşüncelerinizi yorumlarda paylaşabilirsiniz. 

ÖNE ÇIKANLAR

Birkaç ay önce ilanı yapılan ve büyük heyecan yaratan Acun Ilıcalı'nın yeni dijital yayın platformu Exxen, 1 Ocak 2021 tarihinde yayın hayatına başlıyor. Acun Ilıcalı tarafından kurulan platformda ne tür dizi ve programların yayınlanacağı en merak edilen konulardan biriydi. Exxen dijital platformunda izleyicilerin beğenisine sunulacak pek çok yapım izah etti, elbette ilerleyen dönemde karşımıza sürpriz yapımlar da çıkacak.
Exxen üzerinden izleyebileceğimiz yapımlar arasında orijinal yapım diziler, ünlü isimlerin rol aldığı diziler ve pek çok ünlü Youtuber tarafından sunulacak olan programlar bulunuyor. Exxen dijital yayın platformunda internet dünyasına alışmış, Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu televizyon kanalı TV 8’de var olan yayından daha farklı yapımlar sunulacağı ve Türk izleyicisinin izleme alışkanlıklarının bu yeni platforma yönlendirileceği düşünülüyor.

Exxen hakkındaki tüm ayrıntıları derlediğimiz video:


Exxen'in ücreti ne kadar olacak?

Acun Ilıcalı'nın Instagram hesabından paylaştığı ayrıntılara göre Exxen'in ücreti aylık 9,90 TL olarak belirlendi. Azalıklar Exxen'in yayın hayatına başlayacağı 1 Ocak 2021'den itibaren açılabilecek.

Exxen dizileri ve programları:

1 Ocak 2021’de yayınlanacaklar; Konuşanlar Gibi Fight Club İşte Bu Benim Masalım Haysiyet Bey Kararsız Master Chef Junior TolgShow Filtresiz Yayın tarihi izah etmeyenler; Sihirli Annem Zeynep Bastık ve Misafirleri Kirli Çamaşırlar Garaj Exxen Akıl Oyunları Talebe Hanesi Kral Şakir Katarsis Yetiş Zeynep Ayak Tenis Vahşi Şeyler O Adam Oldun Mu? Nasıl Zayıflarım? Astrolojik Şifreler Sürprizimiz Var Bahtlı mı Bahtsız mı? Buraların Yabancısıyız Baytar Hekim Tugay İnanoğlu ve Arkadaşları Alper Rende ile Kaçış Sesli Güldüm 2008 Ulusal Takım Hikayesi Süper 1 Takım Survivor Seçmeler No Sınır Rol Kes @EnesArıkan

Hasan Can Kaya ile Konuşanlar:

Sunucu: Hasan Can Kaya Tür: Komedi YouTube’da kendine hatrı sayılır bir hayran kitlesi oluşturan Hasan Can Kaya’nın hazırlayıp sunduğu Konuşanlar programı hem daha önceki hem de yeni bölümleriyle Exxen’de olacak. Program komediyi uzakta değil, insanların hayatlarında arıyor.

Gibi: Skeç skeç komedi…

Oyuncular: Feyyaz Yiğit, Kıvanç Kılınç Tür: Komedi Sevilen komedi oyuncuları Feyyaz Yiğit ve Kıvanç Kılınç’ın başrolünde olduğu Gibi dizisi, birçok farklı skeçten oluşan bir komedi serisi olacak. Oyuncular “gibi” yaparken, seyircileri kahkahaya boğacaklar.

Tansiyonu yüksek program: Fight Club


Sunucu: Bilgehan Demir Tür: Reality Show 11 profesyonel kavga etçi bir hanede kampa giriyor ve heyecan dolu mücadelelerde birbirlerine karşı mücadele ediyorlar. Kavga et sporu mücadelelerinin efsane sunucusu Bilgehan Demir’in sunucusu olduğu Fight Club, platformdaki tansiyonu en yüksek program olacak gibi görünüyor.

Herkesin bir hayali var: İşte Bu Benim Masalım


Oyuncular: Aleyna Tilki, Cemal Can Seven, Merve Sevin Tür: Gençlik, Komedi Lisede geçen bir gençlik dizisi olan İşte Bu Benim Masalım, müzik yarışmasına hazırlanan ama sahne korkusu olan bir genç kızın hikayesini anlatıyor. Elbette, lisede olmanın gençlerde yaratmış olduğu tüm duygular da bu hikayenin keyifli süsleri oluyor. 

Usta oyuncular geçidi: Haysiyet Bey


Oyuncular: Haluk Bilginer, Songül Öden, Şükran Ovalı Tür: Komedi, Dram Her biri birbirinden ünlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Haysiyet Bey dizisinin yönetmeni, Leyla ve Mecnun dizisinin de yönetmeni olan Onur Ünlü. Dizinin senaryo danışmanı ise Ali Atay. 

Engellenebilir her ölüm cinayettir: Kararsız


Oyuncular: Burçin Terzioğlu, Hande Doğandemir, Alican Yücesoy Tür: Suç, Dram Mustafa Uslu’nun yapımcılığını üstlendiği ve yönetmen koltuğunda ünlü isim Ömer Faruk Sorak’ın olduğu Kararsız, ülkemizin kanayan yarası olan kadın cinayetlerini konu alan, dikkat çeken Exxen yapımlarından bir tanesi. 

Minik aşcıların yarışı: Master Chef Junior


Sunucular: Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna Tür: Reality Show Tüm dünyada ve ülkemizde sevilen yemek müsabaka programı Master Chef’in çocuk sürümü olan Master Chef Junior’da, minik ellerin hazırladığı lezzetli yemeklerin eğlenceli mücadelesini izleyeceğiz.

Özlediğimiz program: TolgShow Filtresiz


Oyuncu: Tolga Çevik Tür: Komedi Uzun yıllardır pek çok değişik televizyon kanalında yayınlanan, dünyanın en özel formatlarından biri olan TolgShow Exxen’de. Tolga Çevik’in başrolünde olduğu yapım, başlığındaki Filtresiz ibaresi ile dikkat çekiyor.

Fantastik dünyanın kapıları yine açılıyor: Sihirli Annem

Oyuncular: Açelya Topaloğlu, Emre Altuğ, Nisa Sofiya Aksongur Tür: Komedi, Fantastik 2000’li senelerin sevilen fantastik dizisi Sihirli Annem’in yine yapımı olan dizinin anlattığı, sihirli güçlere sahip bir perinin insanların dünyasında bir aile kurması ile başlayan hikayede aile, arkadaşlık ve sevgi teması işleniyor. 

Zeynep Bastık ve Misafirleri ile müzik dolu eğlence

Sunucu: Zeynep Bastık Tür: Müzik Son senelerin en gözde şarkıcılarından olan ve yaptığı cover yapıtlarla dikkat çeken Zeynep Bastık, müzik dolu bir program ile Exxen’de karşımıza çıkıyor. Pek çok tanınmış kişi misafirin ağırlanacağı programda, kulaklarımızın pasının silineceğine net gözüyle bakabiliriz

Saklı gizli yok: Kirli Çamaşırlar

Sunucu: Orkun Işıtmak Tür: Reality Show Tanınmış kişi Youtuber Orkun Işıtmak’ın sunucusu olduğu Kirli Çamaşırlar programında, her bölüm bir tanınmış kişi misafir olarak ağırlanacak ve kimsenin önceden sormaya cesaret edemediği suallere cesaretli cevaplar aranacak.

Araba tutkunlarına özel: Garaj Exxen

Sunucular: Doğan Kabak, Ferhat Albayrak Tür: Reality Show Tutkunu olduğumuz arabalardan, görmeyi hayal dahi edemediğimiz lüks araçlara kadar her şey Garaj Exxen’de olacak. Program, her bölümde bir sürprizle seyircilerin karşısına çıkacak.

İlizyonistler ile Akıl Oyunları:

Sunucular: Kıvanç & Burak Tür: Reality Show İlk sefer Kabiliyetsizsiniz programlı ile tanıdığımız ilizyonist kardeşler Kıvanç ve Burak, yeni bir program ile Exxen’de izleyici karşısına çıkıyorlar. Programda hem bilimden ve hem de ilizyondan faydalanan kardeşler, her bölümde seyirciyi şaşırtacak şovlara imzalayacaklar.

Öğrenci Hanesi ile gençlik heyecanları:

Oyuncular: Bertan Asllani, Samet Kaan Kuyucu, Sude Zülal Güler Tür: Komedi, Gençlik, Romantik Exxen’in diğer bir gençlik dizisi olan Öğrenci Hanesi, aynı hanede yaşayan ama birbirleri ile hiçbir ortak noktaları olmayan dört öğrenci üzerinden üniversite hayatını, gençlik heyecanlarını ve tatlı aşk hikayelerini anlatıyor.

Çocuklar özel Kral Şakir:

Tür: Çocuk, Animasyon Yıllardır çizgileriyle hepimizi kendine hayran bırakan Varol Yaşaroğlu’nun yaratıcısı olduğu Kral Şakir ve arkadaşları yepyeni maceralar ile Exxen’e geliyor. Sadece çocuklar değil, yetişkinler de bu maceralara katılmak isteyecekler.

Herkesin bir hikayesi var: Katarsis

Sunucu: Gökhan Çınar Tür: Reality Show Uzman Psikolog Gökhan Çınar’ın hazırlayıp sunduğu ve YouTube’da kendine hatrı sayılır bir hayran kitlesi toplayan Katarsis programı Exxen’e geliyor. Programda, insanların hiç bilinmeyen istikametleri ve merak edilen hikayeleri mercek altına alınıyor. 

Yetiş Zeynep: 6 çocuk 1 Zeynep

Oyuncular: Aslı Bekiroğlu, Keremcem, Ece Dizdar Tür: Komedi 6 haylaz çocuk ve tam ortalarına düşmüş üniversite öğrencisi bir kız. Netice, elbette keyifle izlenecek eğlenceli bir komedi. 

Ustalar tekrar alanda: Ayak Tenis

Tür: Spor Futbol dünyasının usta isimleri Ayak Tenis programı ile yeniden alanlara dönüyorlar. Alanda Tuncay Şanlı, Albert Riera, Pascal Nouma ve Yattara gibi futbol dünyasının efsane isimlerini tekrar göreceğiz.

Evlilik suç ortaklığıdır: Vahşi Şeyler

Oyuncular: Nurgül Yeşilçay, Selim Bayraktar, Hazal Türesan Tür: Aksiyon, Komedi, Romantik Vahşi Şeyler, aşkın hiç görmediğimiz yanlarını seyirciye anlatmaya geliyor. Sevilen isimlerin başrolünde olduğu dizi evlilik ve aşk kavramlarını aksiyon ve komedi dolu bir hikaye ile anlatıyor.

Adım adım Youtuber olmak: O Adam Oldun Mu?

Sunucular: Ali Biçim, Mesut Can Tomay Tür: Reality Show YouTube’da kendilerine hatrı sayılır bir hayran kitlesi oluşturan iki Youtuber Ali Biçim ve Mesut Can Tomay Exxen’e geliyor. Programda, Youtuber olmak üzerine eğlenceli sohbetler sizi bekliyor.

İstenmeyen kilolarla mücadele: Nasıl Zayıflarım?

Sunucu: Çağan Atakan Arslan, Türev Uludağ Tür: Reality Show Çağan Atakan Arslan ya da bildiğimiz isimiyle Avatar Atakan, Şef Türev Uludağ’ın hayalindeki kiloya erişmesine yardımcı oluyor. Lakin bu yardımcı olma macerası biraz sert geçecek gibi görünüyor.

Astrolojik Şifreler ile burçlar hakkında her şey:

Sunucular: Hande Kazanova, Dinçer Güner Tür: Reality Show Astroloji tutkunlarını Exxen platformuna kilitleyecek Astrolojik Şifreler programında, astroloji ve burçlar hakkında merak ettiğiniz her şeyi Hande Kazanova ve Dinçer Güner anlatıyor.

Acun Ilıcalı'nında sunucularından olduğu Sürprizimiz Var:

Sunucular: Acun Ilıcalı, Alp Kırşan, Esra Eron Tür: Reality Show Acun Ilıcalı, Alp Kırşan ve Esra Eron kapınızı çalıyor ve hayallerinize dokunuyor. Sürprizimiz Var programında insanlar çok mesut oluyor.

Orkut Işıtmak'ın bir diğer programı Bahtlı mı Bahtsız mı?

Sunucu: Orkun Işıtmak Tür: Reality Show Sevilen Youtuber Orkun Işıtmak, Bahtlı mı Bahtsız mı? programında sıra dışı özelliklere sahip kişileri konuk alıyor ve bu özelliklerin onların hayatında ne gibi farklıklar yaptığını soruyor. 

YouTube'un ve Türkiye'nin en popüler yabancılarından: Buraların Yabancısıyız

Sunucular: Çabi, Joel Moriasi, Michele Cedolin, Louis Stotesbery Tür: Reality Show Türk kültürünü öğrenmeye çalışan dört yabancı Çabi, Joel Moriasi, Michele Cedolin ve Louis Stotesbery şehir şehir ülkemizi geziyor ve hem bizim kültürümüzü öğreniyor hem de kendi kültürlerini bizimle paylaşıyorlar. 

Baytar Hekim Tugay İnanoğlu ve Arkadaşları

Sunucu: Tugay İnanoğlu Tür: Reality Show Baytar Hekim Tugay İnanoğlu ile sevimli hayvan arkadaşlarımızın dünyasına giriyoruz ve belki daha önce hiç görmediğimiz özelliklerine tanık oluyoruz.

Kaçış oyunlarını sevenler için Alper Rende ile Kaçış

Sunucu: Alper Rende Tür: Reality Show Sevilen Youtuber Alper Rende’nin sunucusu olduğu bu macera dolu yarışmada, 10 yarışmacının heyecan dolu kaçış hikayelerini izleyeceğiz.

Çocukların eğlenceli skeçleri ile Sesli Güldüm

Oyuncular: Ezo Sunal Tür: Komedi Daha önce Güldüy Güldüy Show’da  çocukların başrolünde olduğu komedi skeçleri ile karşımıza çıkan Ezo Sunal, Exxen için hazırladığı benzer bir format ile karşımıza çıkıyor ve geleceğin starlarını bugünden izleme bahtı yakalıyoruz.

2008 Ulusal Takım Hikayesi

Tür: Belgesel Hangimiz unutabiliriz 2008 Avrupa Şampiyonası serüvenimizi. Türk ulusal futbol takımımızın 2008 seneninde tüm dünyayı kendine hayran bıraktığı muhteşem mücadelesinin hikayesini bilinmeyen istikametleriyle 2008 Ulusal Takım Hikayesi belgeselinde izliyoruz. 

Çocuklar için aksiyon dolu bir animasyon: Süper 1 Takım

Tür: Animasyon, Komedi, Aksiyon Yıllardır çizgileriyle hepimizi kendine hayran bırakan Varol Yaşaroğlu’nun yaratıcısı olduğu Süper 1 Takım tüm eğlencesi ile geliyor. Birce, Birol, ayı, tavuk ve robottan oluşan Süper 1 Takım’ın aksiyon dolu keyifli serüvenleri Exxen’de.

Exxen'e özel yayınlanacak: Survivor Seçmeler

Tür: Reality Show Dünyanın en zor yarışması olarak kabul edilen ve ülkemizde severek izlenen Survivor yarışmacılarının hikayeleri Survivor Seçmeler programında anlatılıyor.

Ekstrem sporları sevenler için No Sınır:

Tür: Spor Extreme sporlarının tansiyonu yüksek dünyasını sevenleri Exxen platformuna kilitleyecek program No Sınır ile heyecan bir an olsun dinmiyor.

Şaka programlarını özleyenler için Rol Kes:

Sunucular: Anıl Tetik, Toygan Avanoğlu, Ege Orijinli Tür: Komedi Anıl Tetik, Toygan Avanoğlu ve Ege Orijinli izleyenleri kahkahaya boğacak bir şaka programı ile Exxen’de. Programda, zorlu challengelar ve komik şakaların keyifli dünyasında kaybolacaksınız.

@EnisArıkan

Sunucu: Enis Arıkan Tür: Komedi Sevilen oyuncu ve Instagram fenomeni Enis Arıkan, izleyiciyi kahkahaya boğacak bir program ile Exxen’de. Program, Exxen’den bol kahkaha garantisi ile yayınlanıyor.
1 Ocak 2021 tarihinde yayın hayatına başlayacak dijital yayın platformu Exxen üzerinden yayınlanacak dizi, film ve programlar şu an için bu kadar ancak yakın vakitte yeni yapımların da duyurulması bekleniyor. Exxen yapımları hakkındaki düşüncelerinizi yorumlarda paylaşabilirsiniz. 


Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş
Rastgele Konuya Git